FAKTY | JG | 11 sierpnia 2017, 12:04

10 największych przetargów w branży medycznej


fot. pixabay

41 mln zł – tyle wynosiło najdroższe z opublikowanych w czerwcu rozstrzygnięć przetargów (lub ich części) w branży medycznej.

Serwis Pressinfo.pl przygotował podsumowanie 10 najdroższych przetargów, których wyniki zostały opublikowane w czerwcu 2017 roku.

Na pierwszym miejscu znalazł się przetarg ogłoszony przez CENTRUM ONKOLOGII INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE na dostawę proszku do sporządzania roztworu. Kontrakt opiewał na kwotę 41 mln zł. Zwycięzcą została firma ROCHE POLSKA SP. Z O.O.

Na drugim miejscu znalazł się przetarg ogłoszony przez ZAKŁAD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH PRZY MINISTRZE ZDROWIA na dostawę szczepionki równoważnej przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi. Wartość przetargu wyniosła 21 mln zł. Zwyciężyła firma GSK SERVICES SP. Z O.O.

Podium zamyka przetarg ogłoszony przez WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W TORUNIU na dostawę leku. Kontrakt na 14 mln zł wygrała firma PGF URTICA SP. Z O.O.

Cała lista dostępna na infografice: http://www.pressinfo.pl/shop/report/free,1.html


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem