FAKTY | JG | 25 lipca 2017, 13:13

Nabór wniosków w programie Visiting Professors


fot. archiwum

Do 31 października składać można wnioski w programie Visiting Professors - program realizowany z inicjatywy wrocławskiego samorządu oraz wrocławskich uczelni, składający się z corocznego cyklu wizyt znanych, cenionych i wybitnych naukowców oraz popularyzatorów nauki, artystów, ludzi biznesu z całego świata.

Visiting Professors sprzyja nie tylko wymianie idei, myśli oraz doświadczeń między uczonymi z zagranicy i Wrocławia, ale daje także wszystkim zainteresowanym wrocławianom możliwość wzięcia udziału  w wykładach i warsztatach zaproszonych osobistości.

Dofinansowania do wizyt uczonych przyznawane są na podstawie wniosków składanych przez rektorów uczelni lub dyrektorów instytutów naukowych. Źródłem finansowym programu jest budżet miejski (fundusz Scientiae Wratislaviensis).

Więcej informacji na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego.
Termin składania wypełnionych wniosków na rok 2018 upływa 31 października 2017r.
Podpisany wniosek (uwzględniający życiorys gościa, program oraz wstępny kosztorys wizyty) prosimy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej (budynek Rektoratu - Wyb. Pasteura 1, II piętro, p. 23. osoba kontaktowa – Roksana Struzik-Gałwa, tel. 71 784 11 42).

Wniosek do pobrania wraz z regulaminem programu znajduje się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej UMW w zakładce Visiting Professors.
 


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem