Dofinansowanie | MG | 25 lipca 2017, 10:40

3 mln zł dla CSK MSWiA na projekt onkologiczny


fot. csk mswia

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie otrzyma 2,97 mln zł unijnego dofinansowania na projekt poprawy opieki nad pacjentem onkologicznym.

Inwestycja obejmie zakup sprzętu medycznego między innymi dla bloku operacyjnego ginekologii onkologicznej, kiniki anestezjologii i intensywnej terapii oraz zakładu patomorfologii. W projekcie przewidziano także zakup elementów infrastruktury informatycznej, która umożliwi wprowadzanie danych wymaganych do skompletowania Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.
To pierwszy projekt, który został wybrany do dofinansowania w naborze z działania 9.2 Programu Infrastruktura i Środowisko w zakresie wsparcia szpitali ponadregionalnych udzielających świadczeń na rzecz osób dorosłych, dedykowanych chorobom nowotworowym dla projektów realizowanych na terytorium województwa mazowieckiego.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem