PATRONAT MEDIALNY | Redakcja | 4 czerwca 2017, 18:23

Nowe perspektywy w leczeniu HCV

6 czerwca w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN odbędzie się seminarium edukacyjne pt.: „Nowe perspektywy w leczeniu HCV – znaczenie diagnostyki i edukacji”
fot. archiwum

6 czerwca w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN odbędzie się seminarium edukacyjne pt.: „Nowe perspektywy w leczeniu HCV – znaczenie diagnostyki i edukacji” organizowane przez Fundację Watch Health Care .

Specjaliści będą rozmawiać o znaczeniu diagnostyki i wykrywania HCV na poziomie POZ, programach lekowych w terapii HCV oraz o ograniczeniach w dostępie do świadczeń zdrowotnych, na jakie natrafiają pacjenci w Polsce. Podczas seminarium zostaną zaprezentoeane wyniki badania EpiTer.

W drugiej części seminarium, w trakcie debaty systemowej, dyskusja ukierunkowana będzie na możliwości poprawy dostępu do świadczeń zdrowotnych w Polsce. Do debaty zaproszeni zostali przedstawiciele: MZ, NFZ, AOTMiT, organizacji pacjentów, eksperci medyczni. Panel dyskutantów będzie odnosił się do najważniejszych problemów poruszonych w prezentacjach.
 

 Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem